شرکت بازرگانی و صادرات گوانگژو پورسون ، با مسئولیت محدود

برای لوازم جانبی اتومبیل VW Audi Porsche

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
گواهی
کیفیت خوب قطعات کولر روغن برای فروش
کیفیت خوب قطعات کولر روغن برای فروش
سلام لیزا! برای پاسخ سریع متشکرم در زمان تحویل. و پشتیبانی خوب و سریع است. با احترام لوری.

—— لوری

برای 3 سال، همکاری تجاری برای قطعات خنک کننده موتور بوده است.

—— وای

چت IM آنلاین در حال حاضر

POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD

1 2 3 4
POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
در سراسر جهان
مارک های : منیر پستری
تعداد کارمندان : 100~120
سال تاسیس : 2010
صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

MANER مفهوم خدمات

اول، احترام به مشتری، درک مشتری، ادامه دادن به ارائه انتظارات مشتری از محصولات و خدمات بیش از مشتریان، همکاری مشتریان برای همیشه شرکا. این است که ما همیشه اصرار داشته و حمایت از مفهوم خدمات. ثانیا، مشتری همیشه حق اول است، مشتری است خریداران کالا، سازنده مشکل نیست؛

دوم، مشتری همیشه حق اول است، مشتری خریدار کالا است، سازنده مشکل نیست؛ دوم، مشتری بیشتر از آگاهی از نیازها و منافع خود، این چیزی است که شرکت ها باید اطلاعات را جمع آوری کنند؛ سوم اینکه مشتریان دارای یک سازگار با "طبیعی"، همان تقابل مشتری مبارزه با تمام مشتریان است.

سوم، سه عنصر رضایت مشتری: رضایت کالا: اشاره به مشتریان با کیفیت کالا است. رضایت سرویس: اشاره به مشتری برای کالاهای خریداری قبل از فروش، فروش، خدمات پس از فروش از یک نگرش خاص. چطور بدون توجه به اینکه چقدر کالاها مناسب است، قیمت معقول است، وقتی که در بازار ظاهر شد، باید به خدمات متکی باشد. "سرویس پس از فروش مشتری دائمی" را ارائه می دهد. رضایت از عکس های سازمانی اشاره به جامعۀ اجتماعی به قدرت جامع سازمانی و برداشت کلی از ارزیابی خاص .4 و مفهوم 5 س از "5 ثانیه" به معنای "SMILE"، سریع (EED)، صداقت، SINCERITY، هوشمندانه (SMART)، مطالعات (مطالعه) انگلیسی کلمات اختصاری پنج کلمه "5 ثانیه" مفهوم، نماینده ترین سرویس نوآوری فرهنگی است، نه تنها ماهیت واقعی انسان را مشخص می کند، بلکه مانور قابل توجهی نیز دارد. لبخند: یک لبخند معتدل.

جزئیات گروه، فصل واقعی، MANER "6S" را مدیریت کنید

طلا و نه نقره ده، همه صنایع شروع به مشغول هستند، Gao Ma اکثریت مشتریان جدید و قدیم با پشتیبانی قوی است، اگر چه بسیاری از همکاران باید هر شب به کار اضافه کاری بپردازند، اما هنوز هم به یاد داشته باشید مدیریت این شرکت از روحیه سند، کار خوب را مدیریت سایت "6S".

گوشه انبار: انبار تمیز می تواند نه تنها بهبود بهره وری از کارکنان برای نشان دادن روح صورت، مهم ترین چیز این است که به طور کامل محافظت از اطلاعات انبار دقیق است، برای اطمینان از اینکه مشتریان دریافت زمان، حفظ تصویر خوب از شرکت.

MANER برش ماشین عملیات "6S" مدیریت

MANER خودکار پمپ آب پمپ سیستم "6S" مدیریت

آیا کارخانه تولید "6S" مدیریت کار، نه تنها صحنه را تمیز و مرتب، منظم کار، بهبود مستمر کیفیت کار و کارآیی، مهم ترین چیز این است که شرکت ها و کارکنان از طریق نیازهای مدیریت "6S"، توسعه مشترک و پیشرفت مشترک، برای کمک به کارکنان ایجاد نگرش مثبت، برای توسعه رفتار خوب است.
اگر چه بدون توجه به اینکه چقدر مشغول است، ما لحظه ای را به بالاترین استانداردهای خود، از چیزهای کوچک برای شروع، فراموش نکنیم و سپس به کیفیت تولید، از بالا به پایین تمرکز، نفوذ به طوری که برای رسیدن به نام تجاری بزرگ ما!

اطلاعات تماس
POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD

تماس با شخص: Mrs. Lisa

تلفن: +86 137 1145 8378

فکس: 86-020-38052055

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)