Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت
  • چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: شرکت تجاری
مارک های: منیر پستری
تعداد کارمندان: 100~120
سال تاسیس: 2010
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
معرفی

 

شرکت واردات و صادرات تجارت گوانگژو پورسون ، با مسئولیت محدود در سال 2008 تاسیس شد. من تولید کننده قطعات الکترونیکی غیر الکترونیکی حرفه ای و تولید کننده حرفه ای است.

 

شرکت ما در تولید در پمپ آب ، موتور نصب ، کولر روغن موتور ، پمپ سوخت ، سیم پیچ ، شمع ، بازوی کنترل ، بوش ، سنسور ، ویندوز ویچ ، فن فن ، سنسور ABS ، بیش از 10 سال فنی و فنی صادرات تجربه ، خطوط اصلی تولید ما سیستم درایو خودرو ، سیستم فرمان ، سیستم تعلیق ، سیستم موتور ، سیستم خنک کننده و سایر موارد هستند.کارخانه هایی که ما سرمایه گذاری کردیم و به آنها پیوستیم ، گواهینامه های ISO9001: 2000 و TS16949 را به دست آورده اند.ما خدمات حرفه ای ، پاسخ سریع ، تحویل به موقع ، کیفیت عالی و بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه می دهیم.رضایت و اعتبار خوب برای هر مشتری اولویت ما است. محصولات ما در کشورهای آفریقا ، خاور میانه و جنوب شرقی آسیا بسیار خوب فروخته می شوند.

با پایبندی به فلسفه تجارت "مشتری اول ، جلو بکشید" ، ما صادقانه از مشتریان در خانه و خارج از کشور برای همکاری با ما استقبال می کنیم.

 

 

چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت 0

 

 پس از نه سال توسعه ، بر روی فولکس واگن ، آئودی ، بی ام و ، موتور پورشه و تحقیق و توسعه قطعات شاسی ، طراحی ، پایبندی به توسعه نام تجاری ، تولید استاندارد نصب شده ، تولید واردات و صادرات به عنوان یکی از شرکت ها متمرکز شده است. و متعهد به خدمات پس از فروش را بهبود ببخشید و فضای ارزش افزوده محصولات مارک را به طور مداوم افزایش دهید. در صنعت شناخته شده است ، دارای قدرت عالی اپراتور نام تجاری قطعات خودرو است 

 

 

خوش اخلاق نزدیک به دو هزار محصول تولید کرده است که شامل نیمه شافت ، شافت انتقال ، مجموعه زمان بندی ، بازوی تاب ، سیم پیچ جرقه زنی ، شیر برقی ، دمنده ، کمک فنر ، مونتاژ پیستون ، بلبرینگ چرخ جلو ، سری پمپ آب ، سری بسته های تعمیر ، برف پاک کن ، پای ماشین است چسب و غیره ، وعده دو سال گارانتی 60،000 کیلومتر ، ارائه خدمات درجه یک برای مشتریان.

 

چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت 1

 

 

گوانگژو پورسون واردات و صادرات تجارت Co.ltd.(خوش اخلاق) به طور متوالی عناوین "قرارداد گوانگدونگ استان شو و شرکت اعتباری" ، "واحد مدیر ثابت انجمن صنعت خدمات پس از فروش خودرو گوانگدونگ" و "معاون دائمی انجمن صنعت قطعات خودرو گوانگژو" را به دست آورد.نمایشگاه کانتون با استقبال زیادی روبرو شد و دوستان خود را در داخل و خارج از کشور متوقف کرد و به اتفاق آرا ستایش زیادی را به دست آورد.

 

چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت 2

 

خوش اخلاق متعهد به ساخت اولین مارک با کیفیت بالا در بازار خودرو است. شرکت با مفهوم ، فن آوری ، خدمات ، محصول ، قیمت به عنوان ارزش اصلی ، تمام تقاضای مشتری به عنوان مرکز.

 

چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت 3

 

 

"از آنجا که تمرکز ، بسیار حرفه ای" ، برای سالهای زیادی خوش اخلاق پایبند به "کیفیت عالی ، همکاری صمیمانه ، بهره وری بالا ، خدمات عالی" فلسفه کسب و کار ، برای ساخت "با دقت خدمات ، پاسخگویی به تقاضا" از ارزش اصلی شرکت و تلاش بی وقفه ، اعتماد بسیاری از مشتریان را به دست آورد و ستایش ، در صنعت قطعات خودرو ملی تصویر تجاری خوبی از شرکت ایجاد می کند. از حمایت و توجه شما سپاسگزارم!

 

 

چین Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd نمایه شرکت 4

تاریخ

تاسیس در سال 2010.POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.، LTD.About 8 سال توسعه، ما شده اند تمرکز بر قطعات موتور و قطعات شاسی فولکس واگن، آئودی، پورشه، طراحی، توسعه نام تجاری، تولید OEM، واردات و فروش صادرات .

محصولات ما شامل لوازم جانبی سیستم های موتور، سیستم های سوخت، سیستم های خنک کننده، سیستم های روانکاری، سیستم های فرمان، لاستیک ها و چرخ ها، سیستم های تعلیق، سیستم های ترمز، سیستم های الکتریکی، سیستم های جرقه زنی، سیستم های شروع، لامپ ها و شاخ ها، پانل های ابزار، چاقو و واشر، سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع، قطعات الکترونیکی، ECU، کوپلینگ، سیستم های انتقال، واحدهای درایو درایو، قطعات داخلی داخلی، لوازم جانبی بدن و غیره

بازارهای عمده صادرات ما عبارتند از: نیجریه، روسیه، عربستان سعودی، عراق، ترکیه، هند، لهستان، ایسلند، استرالیا، خاورمیانه و غیره. بسیاری از مشتریان با توجه به کیفیت محصول و قیمت مناسب، سفارش های مداوم خود را به ما تحویل می دهند.

سرویس

MANER مفهوم خدمات

اول، احترام به مشتری، درک مشتری، ادامه دادن به ارائه انتظارات مشتری از محصولات و خدمات بیش از مشتریان، همکاری مشتریان برای همیشه شرکا. این است که ما همیشه اصرار داشته و حمایت از مفهوم خدمات. ثانیا، مشتری همیشه حق اول است، مشتری است خریداران کالا، سازنده مشکل نیست؛

دوم، مشتری همیشه حق اول است، مشتری خریدار کالا است، سازنده مشکل نیست؛ دوم، مشتری بیشتر از آگاهی از نیازها و منافع خود، این چیزی است که شرکت ها باید اطلاعات را جمع آوری کنند؛ سوم اینکه مشتریان دارای یک سازگار با "طبیعی"، همان تقابل مشتری مبارزه با تمام مشتریان است.

سوم، سه عنصر رضایت مشتری: رضایت کالا: اشاره به مشتریان با کیفیت کالا است. رضایت سرویس: اشاره به مشتری برای کالاهای خریداری قبل از فروش، فروش، خدمات پس از فروش از یک نگرش خاص. چطور بدون توجه به اینکه چقدر کالاها مناسب است، قیمت معقول است، وقتی که در بازار ظاهر شد، باید به خدمات متکی باشد. "سرویس پس از فروش مشتری دائمی" را ارائه می دهد. رضایت از عکس های سازمانی اشاره به جامعۀ اجتماعی به قدرت جامع سازمانی و برداشت کلی از ارزیابی خاص .4 و مفهوم 5 س از "5 ثانیه" به معنای "SMILE"، سریع (EED)، صداقت، SINCERITY، هوشمندانه (SMART)، مطالعات (مطالعه) انگلیسی کلمات اختصاری پنج کلمه "5 ثانیه" مفهوم، نماینده ترین سرویس نوآوری فرهنگی است، نه تنها ماهیت واقعی انسان را مشخص می کند، بلکه مانور قابل توجهی نیز دارد. لبخند: یک لبخند معتدل.

جزئیات گروه، فصل واقعی، MANER "6S" را مدیریت کنید

طلا و نه نقره ده، همه صنایع شروع به مشغول هستند، Gao Ma اکثریت مشتریان جدید و قدیم با پشتیبانی قوی است، اگر چه بسیاری از همکاران باید هر شب به کار اضافه کاری بپردازند، اما هنوز هم به یاد داشته باشید مدیریت این شرکت از روحیه سند، کار خوب را مدیریت سایت "6S".

گوشه انبار: انبار تمیز می تواند نه تنها بهبود بهره وری از کارکنان برای نشان دادن روح صورت، مهم ترین چیز این است که به طور کامل محافظت از اطلاعات انبار دقیق است، برای اطمینان از اینکه مشتریان دریافت زمان، حفظ تصویر خوب از شرکت.

MANER برش ماشین عملیات "6S" مدیریت

MANER خودکار پمپ آب پمپ سیستم "6S" مدیریت

آیا کارخانه تولید "6S" مدیریت کار، نه تنها صحنه را تمیز و مرتب، منظم کار، بهبود مستمر کیفیت کار و کارآیی، مهم ترین چیز این است که شرکت ها و کارکنان از طریق نیازهای مدیریت "6S"، توسعه مشترک و پیشرفت مشترک، برای کمک به کارکنان ایجاد نگرش مثبت، برای توسعه رفتار خوب است.
اگر چه بدون توجه به اینکه چقدر مشغول است، ما لحظه ای را به بالاترین استانداردهای خود، از چیزهای کوچک برای شروع، فراموش نکنیم و سپس به کیفیت تولید، از بالا به پایین تمرکز، نفوذ به طوری که برای رسیدن به نام تجاری بزرگ ما!

تیم ما

تنتن: صادقانه، مشتری اول استعداد: وفاداری، صداقت، محصول حرفه ای و سازنده مفهوم: اجازه دهید دنیا کیفیت ما را بداند سبک: جدی، به سرعت، قاعده و وعده های ما: برای اطمینان از تکمیل کار، و نه بهانه ای برای خود، کشت، آموزش رضایت مشتری خوب است: پیگیری ابدی ما ماموریت: تبدیل شدن به تامین کنندگان با نفوذ ترین جهان بر اساس مرحله بالا جهان گوانگژو این به سمت اعلامیه استفاده از پروژه: ما در خط مقدم علم و فن آوری، عمل غول پیکر؛ ما باید با چالش های متعدد روبرو شویم، ما احساس ترس می کنیم؛ به ما بپیوندید و برای رویای بزرگ ما تلاش کنید! یکپارچگی وفادار ما، سازگاری حرفه ای ما، ما هر یک از ما را دوست داریم، بگذارید برای رشد و پیشرفت آن مبارزه کنیم.