بسف در مواد افزودنی پلاستیکی برای کمک به شرایط داخلی هوا و شرایط محیطی خارج از منزل متخصص است

June 28, 2019

آخرین اخبار شرکت بسف در مواد افزودنی پلاستیکی برای کمک به شرایط داخلی هوا و شرایط محیطی خارج از منزل متخصص است

با قطعات پلاستیکی در سبک وزن خودرو، طراحی زیبا و راحتی، عملکرد موتور و ساختار نقش به طور فزاینده ای برجسته را بهبود می بخشد، و به همین علت که پلاستیک اصلی و نگه داشتن سطح باید در طول دوام عملکرد و ظاهر مواد خود استفاده شود، بنابراین سفارشی از تثبیت کننده نور برای طراحان خودرو و طراحان فرمول بیشتر و بیشتر مهم است. اخیرا نوع جدیدی از تثبیت کننده پلاستیک برای قطعات داخلی و خارجی خودرو معرفی شده است: تینوین 880، تثبیت کننده نور آمین (HALS) پردازنده های صنعت خودرو حفظ و گسترش ویژگی های پلاستیک به حداکثر.

نسل جدید نسب متالید HALS، تثبیتکننده نور آمین، مانع از ایجاد ناپایداری HALS می شود تا طراحان فرمول بتوانند ظاهر و عملکرد انواع قطعات داخلی خودرو را برای دوام طولانی مدت بهینه سازند. Tinuvin® 880 تنها ارائه مقاومت بی نظیر و طولانی مدت UV همچنین به طور قابل توجهی ثبات حرارتی را بهبود می بخشد که برای کاربردهای داخلی حیاتی است. علاوه بر این، طراحی فرمول ویژگی های ثانویه را بهبود می بخشد با از بین بردن نقص ها مانند مقیاس قالب و چسبندگی سطحی و حتی برای مواد مقاوم در برابر خراش موثر است. طراح فرموله سازی با آزادی طراحی کامل برای تنظیم عملکرد اجزای دقیق و بهبود سود اقتصادی. مواد اصلی مورد استفاده برای قطعات داخلی عبارتند از پلی پروپیلن، پلی اتیلن ترموپلاستی و مخلوط استایرن. اغلب آنها در ساخت داشبورد، پانل درب، کنسول مرکزی ، جعبه های دستکش، قطعات تزئینی و دیگر محصولات. پلاستیک بطور فزاینده ای برای ساخت قطعات خودرو به دلیل مزایای استفاده از وزن سبک، آزادی طراحی و هزینه پایین استفاده می شود. با این حال، این قطعات پلاستیکی تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض روزانه ی UV و پیری گرما قرار می گیرند، که نیازمند استفاده از تثبیت کننده های سفارشی و انعطاف پذیری فرمولاسیون است.

خواص منحصر به فرد Tinuvin® 880 برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش طولانی مدت فراهم می شود و انتظار می رود که مواد انتخابی برای بهبود ثبات قطعات بدن، از جمله ضربه گیر، پانل های روکش های جانبی و سقف درب باشد.

مواد افزودنی تثبیت کننده نور بوف قادر به فیلتر کردن نور مضر UV هستند و همچنین می توانند به عنوان دارنده های رادیکال آزاد برای جلوگیری از پیرایش مولکول، حفظ ظاهر و خواص شیمیایی / فیزیکی مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال، آنها می توانند در بدن خودرو و قطعات داخلی برای حفاظت موثر استفاده شوند در برابر مدت زمان طولانی از نور مستقیم خورشید و درجه حرارت بالا. به عنوان یک منبع پیشرو در مواد افزودنی پلاستیک، باف بیش از 50 سال تجربه در این زمینه است. مجموعه کامل محصولات نوآورانه شامل انواع تثبیت کننده ها است که باعث کاهش مشکلات پردازش و بهبود حرارتی و نور پایداری انواع پلیمرها و کاربردها، از جمله قطعات قالب، فیلم، الیاف، صفحات و پروفیل های اکستروژن.